Biz Kimiz

IGS taşıma ve depolama amaçlı basınçlı kapların üretimi, tasarımı ve denetimi konularında uzman bir şirkettir. LPG, Kreyojenik (LNG, LIN, LAR, LOX), yakıt ve proses tankları temel ürünler olup petrol, gaz, enerji, sağlık, elektronik, gıda sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak her tür ekipman ve aksesuarın tedarik zincirini kurup yönetir.

IGS, tüm hizmet ve faaliyetlerini Ankara'daki merkez ofisi üzerinden profesyonel ekibi ile yürütüyor. Aynı zamanda AK ÇELİK BORU SAN. A.Ş. firmasının dış ticaret firması olarak ülkemizin ihracatına katkıda bulunur. (https://akcelikboru.com/) 

20 yılı aşkın tecrübesine güveni ile dünyanın bir çok yerinde müşterileri tarafından satış öncesi ve sonrası kolay ulaşılabilir, ciddi, rekabetçi bir şirket olarak faaliyetini yürütmektedir.

IGS, basınçlı kaplar ve ekipmanları konusunda dünyanın en güvenilir ve lider tedarikçisi olma vizyonuna sahip çok dinamik bir ekibe sahiptir.

Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak güvenilirliği bilinen 3. taraf kontrolleri ile üretilirler.

Vizyon/Misyon

Misyon: Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, hizmet sağlayıcılarımızın ve müşterilerimizin güvenini inşa etmek, bu güveni hiç bir şekilde sarsmadan tam memnuniyet sağlamak.

Vizyon: Global marka yaratmak.

Kalite:

97/23/EC

93/42/EC

ISO9001:2008 DNV

ISO13485:2004 DNV

ISO14001:2004 IQNET

ISO14001:2004 RINA

EMAS

TS 12426